Učesnici republičkih takmičenja - 2011/2012

LATINSKI JEZIK

  • Ana Vukoičić, I razred
  • Teodora Jevremović, II razred

ENGLESKI JEZIK

  • Aleksa Jaćimović, IV razred

HEMIJA

  • Isidora Ilić, II razred
  • Nemanja Crnoglavac, II razred
  • Natalija Đukić, III razred
  • Bojana Bošković, III razred

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • Vanja Mitić, II razred - 4. mesto

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; DRUGO MESTO NA MEĐUNARODNOJ SMOTRI U TRABZONU, TURSKA; ZLATNA MEDALJA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U ZANKI, MAĐARSKA

  • Ivana Stanković, II razred

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; POBEDA NA KONKURSU NASE U OBLASTI FOTOGRAFIJE KOJA JE POSLATA U SVEMIR

  • Jovana Rakezić, I razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Jovana Rakezić, I razred - 1. nagrada
  • Ivana Stanković, II razred - 2. nagrada
  • Jana Kragović, I razred - 3. nagrada

ŠKOLI I LIKOVNOM PEDAGOGU JE DODELJENO PRIZNANJE ZA KOLEKCIJU

ISTORIJA

  • Aleksandra Bradić, I razred
  • Kristina Bondžić, I razred
  • Ivana Nikolić, IV razred
  • Tijana Tomašević, IV razred

MATEMATIKA

  • Jana Kragović, I razred
  • Isidora Stodić, IV razred

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Jana Kragović, I razred - 3. mesto
  • Mladen Marjanović, II razred
  • Nemanja Vukojičić, III razred
  • Isidora Stodić, III razred

BIOLOGIJA

  • Ivana Marić, III razred
  • Nina Adžić, IV razred
  • Jovana Pavlović, IV razred

FIZIKA

  • Aleksandar Aleksić, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Stefan Đorđević, III razred
  • Filip Stefanović, IV razred

PLIVANJE

  • Vladimir Živković, IV razred
  • Borivoje Stefanović, III razred
  • Stefan Đorđević, III razred
  • Miloš Ćirić, I razred
  • Dušan Seočanac, III razred
  • Jovan Čeperkokvić, I razred

PLIVANJE

  • Ivana Strinković, I razred
  • Jana Kragović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, I razred
  • Pavle Đurakić, II razred
  • Mihailo Đurakić, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 3. MESTO

STONI TENIS

  • Mihailo Đurakić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Anđelika Glušac, II razred
  • Marija Perović, III razred
  • Sara Rajić, IV razred

STONI TENIS

  • Marija Perović, III razred

 

Obaveštenja

Raspored blok nastave

III-1 ima blok u utorak, 19.12.2017. - početak je u 12.45.

III-2 ima blok u sredu, 20.12.2017. - početak je u 12.45.

III-3 ima blok u četvrtak, 21.12.2017. - početak je u 12.45.

III-4 ima blok u petak, 22.12.2017. - početak je u 12.45. 

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2017/18. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. октобра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. октобра
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 13.-17. новембра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. децембра
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 15.-19. јануара
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 19.-23. фебруара
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 26.-30. марта
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. априла
ЈУНСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 14.-18. маја
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. јуна
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. јула
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 20.-31. августа.

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke