Учесници републичких такмичења 2011/12.

LATINSKI JEZIK

  • Ana Vukoičić, I razred
  • Teodora Jevremović, II razred

ENGLESKI JEZIK

  • Aleksa Jaćimović, IV razred

HEMIJA

  • Isidora Ilić, II razred
  • Nemanja Crnoglavac, II razred
  • Natalija Đukić, III razred
  • Bojana Bošković, III razred

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • Vanja Mitić, II razred - 4. mesto

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; DRUGO MESTO NA MEĐUNARODNOJ SMOTRI U TRABZONU, TURSKA; ZLATNA MEDALJA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U ZANKI, MAĐARSKA

  • Ivana Stanković, II razred

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; POBEDA NA KONKURSU NASE U OBLASTI FOTOGRAFIJE KOJA JE POSLATA U SVEMIR

  • Jovana Rakezić, I razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Jovana Rakezić, I razred - 1. nagrada
  • Ivana Stanković, II razred - 2. nagrada
  • Jana Kragović, I razred - 3. nagrada

ŠKOLI I LIKOVNOM PEDAGOGU JE DODELJENO PRIZNANJE ZA KOLEKCIJU

ISTORIJA

  • Aleksandra Bradić, I razred
  • Kristina Bondžić, I razred
  • Ivana Nikolić, IV razred
  • Tijana Tomašević, IV razred

MATEMATIKA

  • Jana Kragović, I razred
  • Isidora Stodić, IV razred

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Jana Kragović, I razred - 3. mesto
  • Mladen Marjanović, II razred
  • Nemanja Vukojičić, III razred
  • Isidora Stodić, III razred

BIOLOGIJA

  • Ivana Marić, III razred
  • Nina Adžić, IV razred
  • Jovana Pavlović, IV razred

FIZIKA

  • Aleksandar Aleksić, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Stefan Đorđević, III razred
  • Filip Stefanović, IV razred

PLIVANJE

  • Vladimir Živković, IV razred
  • Borivoje Stefanović, III razred
  • Stefan Đorđević, III razred
  • Miloš Ćirić, I razred
  • Dušan Seočanac, III razred
  • Jovan Čeperkokvić, I razred

PLIVANJE

  • Ivana Strinković, I razred
  • Jana Kragović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, I razred
  • Pavle Đurakić, II razred
  • Mihailo Đurakić, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 3. MESTO

STONI TENIS

  • Mihailo Đurakić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Anđelika Glušac, II razred
  • Marija Perović, III razred
  • Sara Rajić, IV razred

STONI TENIS

  • Marija Perović, III razred

 

Obaveštenja

Динамика активности у периоду од 20.08. до 31.08.2019.год.

 

Opširnije...

Одабрани уџбеници 2019/2020.

 

Dokumenti:
Odabrani udžbenici 19.-20.
Datum 21-06-2019 09:05:26 Veličina Dokumenta 67.53 KB Download 74 Download

Распоред полагања испита ванредних ученика

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКE 2018/19. ГОДИНE


А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПЕТАК 25.08.2019. ГОДИНЕ       08:00-МАТЕМАТИКА

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

УТОРАК 20.08.2019. ГОДИНЕ     09:00-ФИЗИКА

СРЕДА 21.08.2019. ГОДИНЕ     09:00-ХЕМИЈА

ЧЕТВРТАК 22.08.2019. ГОД.    09:00-РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА 

ПОНЕДЕЉАК 26.08.2019. ГОД.     09:30-МАТЕМАТИКА                                                                               Напомена: Могућа је корекција наведених термина у зависности од обавеза чланова комисије.

Распоред полагања поправних испита

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ  

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПЕТАК, 23.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - МАТЕМАТИКА/ I1,II2,II3,III2
8.00 - ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК/ II4

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК, 26.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - МАТЕМАТИКА/ I1,II2,II3                                                                                                                             8.00 - ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК/ II4                                                                                                                               9.30 - МАТЕМАТИКА/ III2

УТОРАК, 27.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - ХЕМИЈА/ I4,II2,II4

СРЕДА, 28.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - БИОЛОГИЈА/ II4,III2

 

Распоред полагања разредних испита ученика I и III разреда у августовском испитном року

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПЕТАК 23.08.2019. ГОДИНЕ
8.00- МАТЕМАТИКА

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК 26.08.2019. ГОД                                           8.00- МАТЕМАТИКА I2                                              8.30- МАТЕМАТИКА III3                                         9:00- МАТЕМАТИКА III1
СРЕДА 28.08.2019. ГОДИНЕ
8.00- БИОЛОГИЈА

Промена смене

У понедељак 02.09.2019.год. је почетак школске 2019/2020.године. О гимназијској смени бићете благовремено обавештени.

 

Twitter nalog Gimnazije

Najnovije vesti sa sajta škole od sada možete pratiti i preko Twittera. 

Gimnazija Vrnjačka Banja @news-gvb

 

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke