Učesnici republičkih takmičenja - 2012/2013

LATINSKI JEZIK

  • Željko Stojković, I razred
  • Ana Vukojičić, II razred

HEMIJA

  • Miljana Bubanja, I razred
  • Jelena Todorović, I razred
  • Dunja Đukić, III razred
  • Nemanja Crnoglavac, III razred
  • Natalija Đukić, IV razred

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • Borisav Matić, I razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Milica Stanojčić, I razred
  • Lola Perdić, I razred
  • Jelena Todorović, I razred
  • Miljana Bubanja, I razred
  • Jovana Nikolić, I razred
  • Uroš Jevtić, I razred
  • Milan Ivković, I razred
  • Stevan Vučić, I razred
  • Borisav Matić, I razred
  • Aleksandra Strugarević, II razred
  • Jana Kragović, II razred
  • Marina Đokić, III razred
  • Helena Planjanin, III razred
  • Nađa pavlović, III razred
  • Ivana Stanković, III razred

ŠKOLI I LIKOVNOM PEDAGOGU JE DODELJENO PRIZNANJE ZA KOLEKCIJU

ISTORIJA

  • Aleksandra Bradić, II razred
  • Anđela Brašić, II razred

MATEMATIKA

  • Mijat Paunović, II razred
  • Jana Kragović, II razred
  • Nemanja Vukojičić, IV razred

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Jelena Todorović, I razred
  • Jana Kragović, II razred
  • Mladen Marjanović, III razred
  • Nemanja Vukojičić, IV razred - pohvala

BIOLOGIJA

  • Aleksandra Stanojević, III razred
  • Katarina Ćoćić, III razred
  • Petar Vukman, III razred

FIZIKA

  • Borisav Matić, I razred - 3. nagrada
  • Maja Miodragović, I razred
  • Mladen Marjanović, III razred

PLIVANJE

  • Jovan Čeperković, II razred
  • Aleksa Stefanović, II razred
  • Borivoje Stefanović, IV razred
  • Dušan Seočanac, IV razred
  • Miljan Dumanović, IV razred

PLIVANJE

  • Vanja Čolić, I razred
  • Maja Miodragović, I razred
  • Ivana Strinković, II razred
  • Jana Kragović, II razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, II razred
  • Pavle Đurakić, III razred
  • Nemanja Crnoglavac, III razred

STONI TENIS

  • Dejan Ocokoljić, II razred - 3. mesto

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Anđelika Glušac, III razred
  • Marija Perović, IV razred

STONI TENIS

  • Marija Perović, IV razred

LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Borisav Matić, I razred - 2. mesto

FILOZOFIJA

  • Nemanja Vukojičić, IV razred

LITERARNI KONKURSI

  • Ivana Marić, IV razred

MEĐUNARODNA SARADNJA

  • Jakov Petrović, IV razred

 

Obaveštenja

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2017/18. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. октобра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. октобра
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 13.-17. новембра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. децембра
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 15.-19. јануара
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 19.-23. фебруара
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 26.-30. марта
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. априла
ЈУНСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 14.-18. маја
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. јуна
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. јула
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 20.-31. августа.

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke