Učesnici republičkih takmičenja - 2013/2014

HEMIJA

  • Bratislav Dačević, I razred
  • Jelena Todorović, II razred
  • Dunja Đukić, IV razred
  • Isidora Ilić, IV razred

MATEMATIKA

  • Dolores Ašković, II razred
  • Jana Kragović, III razred
  • Aleksandar Jakovljević, III razred

BIOLOGIJA

  • Aleksandar Ivković, III razred
  • Aleksandra Stanojević, IV razred
  • Petar Vukman, IV razred

MEĐUNARODNI KONKURS "SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA"

  • Isidora Kraguljac, I razred - pohvala
  • Sandra Bogdanović, IV razred - pohvala

MEĐUNARODNI KONKURS "SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA"

  • Borisav Matić, II razred - pohvala

FIZIKA

  • Maja Miodragović, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Nemanja Petrović, III razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Kristina Brđović, II razred
  • Borisav Matić, II razred
  • Ivana Stanković, IV razred

LATINSKI JEZIK

  • Isidora Kraguljac, I razred - 5. mesto
  • Željko Stojković, II razred

MEĐUNARODNA LIKOVNA IZLOŽBA "13. NOVEMBAR" SKOPLJE

  • Ivana Stanković, IV razred - 1. nagrada

DANI ARHEOLOŠKOG FILMA

  • Monika Butačević, I razred - nagrada

LIKOVNI USKRŠNJI SALON

  • Borisav Matić, II razred - nagrada

NOVEMBARSKI LIKOVNI SALON

  • Jana Kragović, III razred - 1. nagrada

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Milostiva Mladenović, I razred - 1. mesto
  • Borisav Matić, II razred - 2. mesto

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Milica Stanojčić, II razred - 3. mesto

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Monika Butačević, I razred
  • Maja Miodragović, II razred
  • Jana Kragović, III razred
  • Mladen Marjanović, IV razred

LITERARNI KONKURS DRUŠTVA ZA SRPSKI JEZIK

  • Isidora Kraguljac, I razred - 1. mesto
  • Sandra Bogdanović, IV razred - 2. mesto

STONI TENIS

  • Dejan Ocokoljić, III razred - 3. mesto

STONI TENIS

  • Ivana Perović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, III razred
  • Pavle Đurakić, IV razred
  • Nemanja Crnoglavac, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 1. MESTO

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Ivana Perović, I razred
  • Đurđica Trifunović, I razred
  • Anđelika Glušac, IV razred

PLIVANJE

  • Petar Ćirić, I razred
  • Stevan Novaković, II razred
  • Mladen Šljivić, II razred
  • Miloš Ćirić, III razred
  • Aleksa Stefanović, III razred
  • Jovan Čeperković, III razred

PLIVANJE

  • Ivona Adamović, I razred
  • Vanja Čolić, II razred
  • Maja Miodragović, II razred
  • Ivana Strinković, III razred
  • Jana Kragović, III razred

DŽUDO

  • Svetozar Stajkovac, II razred

ISTORIJA

  • Danica Janković, I razred

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE "KENGUR"

  • Maja Miodragović, II razred

SOCIOLOGIJA

  • Vukašin Gligorić, IV razred

FILOZOFIJA

  • Slobodan Vukojičić, IV razred 

Obaveštenja

Raspored blok nastave

III-1 ima blok u utorak, 19.12.2017. - početak je u 12.45.

III-2 ima blok u sredu, 20.12.2017. - početak je u 12.45.

III-3 ima blok u četvrtak, 21.12.2017. - početak je u 12.45.

III-4 ima blok u petak, 22.12.2017. - početak je u 12.45. 

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2017/18. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. октобра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. октобра
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 13.-17. новембра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. децембра
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 15.-19. јануара
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 19.-23. фебруара
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 26.-30. марта
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. априла
ЈУНСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 14.-18. маја
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. јуна
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. јула
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 20.-31. августа.

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke