Učesnici republičkih takmičenja - 2014/2015

NEVENA JAĆIMOVIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz hemije
  • Republička smotra likovnog stvaralaštva

MARIJA RESIMIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz latinskog jezika

ANDREJA PETRONIJEVIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz matematike
  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici
  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR

MILOŠ CVETKOVIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz matematike

NEDA MILOŠEVIĆ I3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva

VIŠNJA MILENKOVIĆ I3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva

NIKOLA PEROVIĆ I1

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

ISIDORA KRAGULJAC II3

  • Međunarodno takmičenje iz latinskog jezika CICEROCONCORDIA
  • Republičko takmičenje iz latinskog jezika - 1. mesto
  • Literarni konkurs ŠANTIĆEVO PERO - pohvala
  • Dečji sabor DANI ĆIRILICE - 3. nagrada

BRATISLAV DAČEVIĆ II3

  • Republičko takmičenje iz hemije

MILOSTIVA MLADENOVIĆ II3

  • Literarni konkursi

DANICA JANKOVIĆ II3

  • Republičko takmičenje iz istorije

MONIKA BUTAČEVIĆ II3

  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici

MILOŠ ĆURČIĆ II4

  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR

ŽELJKO VLAJKOVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

IVANA PEROVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (pojedinačno)
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

ĐURĐICA TRIFUNOVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

PETAR ĆIRIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

IVONA ADAMOVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

MILAN ČEPERKOVIĆ II2

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

JELENA TODOROVIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz biologije

MILJANA BUBANJA III3

  • Republičko takmičenje iz hemije

MILOŠ RADIČEVIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz biologije

DOLORIS AŠKOVIĆ III4

  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR
  • Međunarodna matematička smotra KENGUR BEZ GRANICA - pohvala
  • III Kongres fizičara regiona - 1. nagrada

MAJA MIODRAGOVIĆ III3

  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

BORISAV MATIĆ III3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva
  • Dečji sabor DANI ĆIRILICE - 2. nagrada
  • Međunarodni konkurs SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA - 3. nagrada

MILAN IVKOVIĆ III3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva - 1. nagrada

SVETOZAR STAJKOVAC III3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – džudo - 3. mesto

STEVAN NOVAKOVIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

VANJA ČOLIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

IGNJAT DESPOTOVIĆ IV1

  • Republičko takmičenje iz hemije
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

JOVAN ČEPERKOVIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

ALEKSANDAR MILIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz engleskog jezika
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

DEJAN OCOKOLJIĆ IV1

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (pojedinačno) - 3. mesto

NIKOLA ĐUKIĆ IV4

  • Republičko takmičenje iz engleskog jezika

ANĐELKA KOSOVAC IV1

  • Republičko takmičenje iz filozofije

NEMANJA PETROVIĆ IV4

  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR - srebrno priznanje

ANA VUKOIČIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz engleskog jezika

ALEKSANDAR JAKOVLJEVIĆ IV3

  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici - pohvala

JANA KRAGOVIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz matematike - 3. mesto

KATARINA TRIFUNOVIĆ IV1

  • Posebna pohvala za nenapravljen nijedan izostanak u toku školovanja

Obaveštenja

Raspored blok nastave

III-1 ima blok u utorak, 19.12.2017. - početak je u 12.45.

III-2 ima blok u sredu, 20.12.2017. - početak je u 12.45.

III-3 ima blok u četvrtak, 21.12.2017. - početak je u 12.45.

III-4 ima blok u petak, 22.12.2017. - početak je u 12.45. 

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2017/18. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. октобра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. октобра
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 13.-17. новембра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. децембра
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 15.-19. јануара
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 19.-23. фебруара
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 26.-30. марта
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. априла
ЈУНСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 14.-18. маја
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. јуна
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. јула
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 20.-31. августа.

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke