Учесници републичких такмичења 2015/16.

ENGLESKI JEZIK

  • Todorović Jelena, IV razred

FRANCUSKI JEZIK

  • Bošković Ksenija, IV razred

HEMIJA

  • Protić Andrija, I razred
  • Jokić Aleksandar, III razred
  • Bubanja Miljana, IV razred

MATEMATIKA

  • Stojković Petar, I razred
  • Laković Maja, IV razred

PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Stojković Petar, I razred
  • Petronijević Andreja, II razred
  • Butačević Monika, III razred
  • Laković Maja, IV razred

LATINSKI JEZIK

  • Protić Andrija, I razred
  • Resimić Marija, II razred

MEĐUNARODNA MATEMATIČKA SMOTRA - KENGUR BEZ GRANICA

  • Protić Andrija, I razred - Pohvala

MEĐUNARODNA SMOTRA IZ RAČUNARSKE I INFORMATIČKE PISMENOSTI - DABAR

  • Stojković Petar, I razred

SRPSKA OLIMPIJADA IZ FILOZOFIJE - SOFija

  • Matić Borisav, IV razred

SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA - NAJBOLJI KALIGRAFSKI RADOVI

  • Matić Borisav, IV razred - 2.mesto

KONKURS "DANI ĆIRILICE" BAVANIŠTE

  • Milan Ivković, IV razred - 1.nagrada-inicijalni
  • Borisav Matić, IV razred - 3.nagrada-kaligrafija

PLIVANJE - muškarci

  • Petar Ćirić, III razred
  • Milan Čeperković, III razred
  • Aleksa Aleksić, III razred
  • Mladen Šljivić, IV razred
  • Bogdan Dedić, III razred
  • Lazar Radivojević, II razred

PLIVANJE - devojke

  • Milica Šljivić, I razred
  • Maja Marković, II razred
  • Ivona Adamović, III razred
  • Maja Miodragović, IV razred
  • Vanja Čolić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Željko Vlajković, IV razred
  • Nikola Perović, II razred
  • Milan Milanović, II razred

STONI TENIS

  • Željko Vlajković, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Ivana Perović, III razred
  • Đurđica Trifunović, II razred
  • Katarina Čekić, I razred

STONI TENIS

  • Ivana Perović, III razred

DŽUDO

  • Lazar Pejčinović, III razred
  • Lazar Popadić, III razred
  • Svetozar Stajkovac, IV razred - 1.mesto

 

 

Obaveštenja

Динамика активности у периоду од 20.08. до 31.08.2019.год.

 

Opširnije...

Одабрани уџбеници 2019/2020.

 

Dokumenti:
Odabrani udžbenici 19.-20. HOT
Datum 21-06-2019 09:05:26 Veličina Dokumenta 67.53 KB Download 155 Download

Распоред полагања испита ванредних ученика

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКE 2018/19. ГОДИНE


А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПЕТАК 25.08.2019. ГОДИНЕ       08:00-МАТЕМАТИКА

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

УТОРАК 20.08.2019. ГОДИНЕ     09:00-ФИЗИКА

СРЕДА 21.08.2019. ГОДИНЕ     09:00-ХЕМИЈА

ЧЕТВРТАК 22.08.2019. ГОД.    09:00-РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА 

ПОНЕДЕЉАК 26.08.2019. ГОД.     09:30-МАТЕМАТИКА                                                                               Напомена: Могућа је корекција наведених термина у зависности од обавеза чланова комисије.

Распоред полагања поправних испита

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ  

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПЕТАК, 23.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - МАТЕМАТИКА/ I1,II2,II3,III2
8.00 - ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК/ II4

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК, 26.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - МАТЕМАТИКА/ I1,II2,II3                                                                                                                             8.00 - ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК/ II4                                                                                                                               9.30 - МАТЕМАТИКА/ III2

УТОРАК, 27.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - ХЕМИЈА/ I4,II2,II4

СРЕДА, 28.08.2019. ГОДИНЕ
8.00 - БИОЛОГИЈА/ II4,III2

 

Распоред полагања разредних испита ученика I и III разреда у августовском испитном року

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПЕТАК 23.08.2019. ГОДИНЕ
8.00- МАТЕМАТИКА

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК 26.08.2019. ГОД                                           8.00- МАТЕМАТИКА I2                                              8.30- МАТЕМАТИКА III3                                         9:00- МАТЕМАТИКА III1
СРЕДА 28.08.2019. ГОДИНЕ
8.00- БИОЛОГИЈА

Промена смене

У понедељак 02.09.2019.год. је почетак школске 2019/2020.године. Наредне две недеље настава у Гимназији ће се одвијати у ПОСЛЕПОДНЕВНОЈ смени.

 

Twitter nalog Gimnazije

Najnovije vesti sa sajta škole od sada možete pratiti i preko Twittera. 

Gimnazija Vrnjačka Banja @news-gvb

 

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke