Učesnici republičkih takmičenja - 2015/2016

ENGLESKI JEZIK

  • Todorović Jelena, IV razred

FRANCUSKI JEZIK

  • Bošković Ksenija, IV razred

HEMIJA

  • Protić Andrija, I razred
  • Jokić Aleksandar, III razred
  • Bubanja Miljana, IV razred

MATEMATIKA

  • Stojković Petar, I razred
  • Laković Maja, IV razred

PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Stojković Petar, I razred
  • Petronijević Andreja, II razred
  • Butačević Monika, III razred
  • Laković Maja, IV razred

LATINSKI JEZIK

  • Protić Andrija, I razred
  • Resimić Marija, II razred

MEĐUNARODNA MATEMATIČKA SMOTRA - KENGUR BEZ GRANICA

  • Protić Andrija, I razred - Pohvala

MEĐUNARODNA SMOTRA IZ RAČUNARSKE I INFORMATIČKE PISMENOSTI - DABAR

  • Stojković Petar, I razred

SRPSKA OLIMPIJADA IZ FILOZOFIJE - SOFija

  • Matić Borisav, IV razred

SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA - NAJBOLJI KALIGRAFSKI RADOVI

  • Matić Borisav, IV razred - 2.mesto

KONKURS "DANI ĆIRILICE" BAVANIŠTE

  • Milan Ivković, IV razred - 1.nagrada-inicijalni
  • Borisav Matić, IV razred - 3.nagrada-kaligrafija

PLIVANJE - muškarci

  • Petar Ćirić, III razred
  • Milan Čeperković, III razred
  • Aleksa Aleksić, III razred
  • Mladen Šljivić, IV razred
  • Bogdan Dedić, III razred
  • Lazar Radivojević, II razred

PLIVANJE - devojke

  • Milica Šljivić, I razred
  • Maja Marković, II razred
  • Ivona Adamović, III razred
  • Maja Miodragović, IV razred
  • Vanja Čolić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Željko Vlajković, IV razred
  • Nikola Perović, II razred
  • Milan Milanović, II razred

STONI TENIS

  • Željko Vlajković, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Ivana Perović, III razred
  • Đurđica Trifunović, II razred
  • Katarina Čekić, I razred

STONI TENIS

  • Ivana Perović, III razred

DŽUDO

  • Lazar Pejčinović, III razred
  • Lazar Popadić, III razred
  • Svetozar Stajkovac, IV razred - 1.mesto

 

 

Obaveštenja

Raspored blok nastave

II-1 ima blok u ponedeljak, 15.1.2018. - početak je u 12.45.

II-2 ima blok u utorak, 16.1.2018. - početak je u 12.45.

IV-1 ima blok u sredu, 17.1.2018. - početak je u 12.45.

IV-2 ima blok u četvrtak, 18.1.2018. - početak je u 12.45.

IV-3 ima blok u petak, 19.1.2018. - početak je u 12.45.

 

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2017/18. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. октобра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. октобра
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 13.-17. новембра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. децембра
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 15.-19. јануара
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 19.-23. фебруара
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 26.-30. марта
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. априла
ЈУНСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 14.-18. маја
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. јуна
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. јула
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 20.-31. августа.

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke