Raspored dodatne, dopunske i slobodnih aktivnosti 2017/18.

 

 

Prezime i ime

Dodatna nastava

Dopunska nastava

Slobodne aktivnosti

Pre podne

Popodne

Pre podne

Popodne

Pre podne

Popodne

Opačić Slađana

petak

petak

sreda

sreda

-

-

7.čas

7.čas

pretčas

pretčas

-

-

Miljković Oliver

ponedeljak

ponedeljak

sreda

sreda

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Popović Branislava

sreda

sreda

-

-

-

-

7.čas

pretčas

-

-

-

-

Stanković Milena

utorak

utorak

četvrtak

četvrtak

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Golubović Marin

utorak

utorak

sreda

sreda

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Bežanović Sonja

četvrtak

četvrtak

utorak

utorak

-

-

pretčas

pretčas

7.čas

7.čas

-

-

Brđović Danijela

utorak

utorak

-

-

sreda

sreda

pretčas

pretčas

-

-

pretčas

pretčas

Raspopović Nataša

četvrtak

četvrtak

-

-

petak

petak

7.čas

pretčas

-

-

7.čas

pretčas

Matović Radonjić Andrijana

ponedeljak

ponedeljak

-

-

utorak

utorak

7. čas

7. čas

-

-

7. čas

7. čas

Stodic Dojna

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Marković Kraguljac Biljana

-

-

-

-

sreda

sreda

-

-

-

-

7.čas

7.čas

Matić Igor

-

-

-

-

utorak

utorak

-

-

-

-

pretčas

pretčas

Đurović Dragoslav

četvrtak

četvrtak

-

-

sreda

sreda

7.čas

7.čas

-

-

7. čas

7. čas

Radivojević Ivana

utorak

utorak

-

-

petak

petak

7. čas

7. čas

-

-

7. čas

7. čas

Paripović Dragan

četvrtak

četvrtak

-

-

četvrtak

četvrtak

pretčas

pretčas

-

-

7. čas

7. čas

Magdelinić Svetlana

-

-

-

-

petak

utorak

-

-

-

-

7.čas

pretčas

Vukmirović Jasna

ponedeljak

ponedeljak

-

-

utorak

utorak

7.čas

7.čas

-

-

7. čas

7. čas

Čkrebo Slavoljub

utorak

utorak

sreda

sreda

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Stevanović Mara

petak

petak

sreda

sreda

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Prodanović Brankica

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Čeperković Marina

-

-

utorak

utorak

sreda

sreda

-

-

7.čas

7.čas

7.čas

pretčas

Čkrebo Slobodan

-

-

-

-

petak

petak

-

-

-

-

7.čas

7.čas

Kušaković Srđan

-

-

-

-

sreda/četvrtak

sreda/četvrtak

-

-

-

-

7. čas

pretčas

Stanojević Nenad

utorak

utorak

sreda

sreda

-

-

7.čas

7.čas

pretčas

pretčas

-

-

Marković Gočanin Biljana

petak

petak

utorak

utorak

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Kosovac Emilija

utorak

utorak

sreda

sreda

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Perović Dimitrijević Nataša

ponedeljak

ponedeljak

petak

petak

-

-

pretčas

pretčas

pretčas

pretčas

-

-

Končar Gorica

četvrtak

četvrtak

-

-

-

-

7. čas

7. čas

-

-

-

-

Petrović Gordana

utorak

utorak

sreda

sreda

-

-

7. čas

7. čas

7.čas

7.čas

-

-

Biserčić Jasmina

ponedeljak

ponedeljak

-

-

-

-

pretčas

pretčas

-

-

-

-

Rsovac Biljana

utorak

utorak

-

-

ponedeljak

ponedeljak

pretčas

pretčas

-

-

7. čas

7. čas

Šumanović Gorica

-

-

-

-

petak

petak

-

-

-

-

pretčas

pretčas

Đurakić Nenad

-

-

-

-

utorak/sreda

utorak/sreda

-

-

-

-

7. čas

7. čas

Burmaz Ivan

-

-

-

-

utorak

utorak

-

-

-

-

pretčas

pretčas

 Raspored održavanja dodatne i dopunske nastave i slobodnih aktivnosti će se menjati sa promenom rasporeda časova.

 

Obaveštenja

Припремна настава

Припремна настава за ученике који су пријавили поправни испит за август  школске 2017/2018. године почиње у понедељак 20.08.2018. године у 8.30 часова.

Распоред полагања поправних испита

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ  

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

СРЕДА, 22.08.2018. ГОДИНЕ
8.30 - МАТЕМАТИКА/ I1,I4,II1,II2,III1,III2,III4
8.30 - ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК/ I1,I4

ЧЕТВРТАК, 23.08.2018. ГОДИНЕ                                                                                                                                                                        8.30 - ЕНГЛЕСКИ И ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК/ I1,I4                                                                                                  

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

ЧЕТВРТАК, 23.08.2018. ГОДИНЕ
10.00 - ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК/ I1,I4

ПЕТАК, 24.08.2018. ГОДИНЕ
8.30 - ХЕМИЈА/ I1,I3,I4
10.00 - ЕНГЛЕСКИ И ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК/ I1,I4

ПОНЕДЕЉАК, 27.08.2018. ГОДИНЕ
8.30 - МАТЕМАТИКА/ I1,I4
10.00 - МАТЕМАТИКА/ II2                                                                                                                                                                                  10.30 - МАТЕМАТИКА/ II1,III1,III2,III4

 

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2017/18. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. октобра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. октобра
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 13.-17. новембра
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. децембра
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 15.-19. јануара
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 19.-23. фебруара
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 26.-30. марта
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 23.-27. априла
ЈУНСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 14.-18. маја
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 04.-08. јуна
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА 02.-06. јула
ДАТУМ ПОЛАГАЊА 20.-31. августа.

Koliko do zvona?

Pre podne

1. čas 07:30 - 08:15
2. čas 08:20 - 09:05
3. čas 09:25 - 10:10
4. čas 10:15 - 11:00
5. čas 11:05 - 11:50
6. čas 11:55 - 12:40

Posle podne

1. čas 13:30 - 14:15
2. čas 14:20 - 15:05
3. čas 15:25 - 16:10
4. čas 16:15 - 17:00
5. čas 17:05 - 17:50
6. čas 17:55 - 18:40

Psiholog

Termini za razgovore sa učenicima koji se obrate za savet su svakog četvrtka u toku velikog odmora i u međusmeni. Po potrebi će se zakazivati i drugi termini.


Javne nabavke