Matematičko takmičenje "Misliša 2020"

U martu mesecu naša škola organuzuje čak tri matematička takmičenja. Okružno takmičenje iz matematike je već održano 1. marta, a u saradnji sa Matematičkim društvom Srbije i Arhimedesom realizuju se takmičenja "Misliša" i "Kengur bez granica". Uzevši u obzir da se ovoga meseca obeležava i Međunarodni dan broja Pi, možemo slobodno reći da je mart mesec - mesec matematike u našoj školi.
U prostorijama naše škole je u skladu sa propozicijama, 12. marta održano matematičko takmičenje "Misliša".
Na takmičenju je učestvovalo 17 učenika (16 gimnazijalaca i jedan osnovac). Iz I razreda je učestvovao 1 učenik, iz II razreda 8 učenika i po 3 učenika iz III i IV razreda. Predmetni nastavnici matematike u Gimnaziji Vrnjačka Banja, čiji su učenici učestvovali na ovom takmičenju su Mara Stevanović, Brankica Prodanović i Ivana Vukotić.
Organizatori i realizatori takmičenja su nastavnice matematike Mara Stevanović i Brankica Prodanović.
Na Republičko takmičenje, koje će se održati 26. aprila u Beogradu, idu učenici koji osvoje 100 bodova/poena.

Обавештења

Проглашење ванредног стања - допис

Обавештење за ПУ и школе

Opširnije...

Препоруке Министарства здравља

Мере за спречавање ширења инфекција у школама Републике Србије

Opširnije...

Twitter налог Гимназије

Најновије вести сајта школе од сада можете пратити и преко Twittera. 

Gimnazija Vrnjačka Banja @news-gvb

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току великог одмора и у међусмени. По потреби ће се заказивати и други термини.

Јавне набавке


Javne nabavke