Учесници републичких такмичења 2021/22.

ГИМНАЗИЈА ВРЊАЧКА БАЊА

           

 

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ У ЗНАЊУ ЛАТИНСКОГ ЈЕЗИКА 

  1. Вук Крагуљац 1 разред – наставник Слађана Опачић -1 место

 

МЕЂУНАРОДНИ НИВО

НИС олимпијада из руског језика за ученике гимназија и средњих стручних школа из Србије, Републике Српске и Црне Горе

  1. Наташа Станковић 2 разред –наставник Маја Милојковић-освојено 1 место
  2. Магдалена Лазовић 1 разред –наставник Маја Милојковић

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

  1. Лука Глоговац 4 разред – наставник Биљана Марковић-Гочанин

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

  1. Милош Станојевић 2 разред – наставник Бранкица Продановић

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ

  1. Давид Срећковић 3 разред – наставник Драган Париповић
  2. Лука Гочанин 4 разред - наставник Ивана Радивојевић
  3. Алекса Матовић – 3 разред - наставник Драган Париповић
  4. Филип Богићевић -3 разред - наставник Ивана Радивојевић
  5. Миња Стајковић -2 разред - наставник Ивана Радивојевић

 

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА-ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

  1. Милица Башић 4 разред – наставник Оливер Миљковић

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ЛИКОВНОГ СТВАРАЛАШТВА

      1.Стефана  Глумац 2-3-наставник  Биљана Марковић-Крагуљац 1 место

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

ЏУДО

  1. Тијана Пљеваљчић - наставник Иван Бурмаз
  2. Лазар Пљеваљчић- наставник Иван Бурмаз
  3. Ненад Савковић- наставник Иван Бурмаз

Обавештења

Упис 2024/25.

Све информације о упису у Гимназију за школску 2024/2025. годину можете наћи oвдe.

 

Распоред полагања поправних испита ученика I,II и III разреда

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2023/24. ГОДИНЕ  

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

СРЕДА, 21.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - МАТЕМАТИКА I2,II3,III2

ЧЕТВРТАК, 22.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ I1,II3                         8.00 - ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК I2

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

УТОРАК, 20.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - БИОЛОГИЈА III2                       8.00 - ХЕМИЈА I1,II3

ПЕТАК, 23.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - МАТЕМАТИКА I2,II3,III2

ПОНЕДЕЉАК 26.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ I1,II3                          8.00 - ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК I2

 

Распоред полагања разредних испита ученика III разреда

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

СРЕДА 21.08.2024. ГОД                 08:00-МАТЕМАТИКА

УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

ПЕТАК 23.08.2024. ГОД                  08:30-МАТЕМАТИКА   III2

Одабрани уџбеници 2023/2024.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 23/24 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.31 MB Download 945 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 02.10. - 06.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 16.10. - 20.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 27.11. - 01.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 11.12. - 15.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 05.02. - 09.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 19.02. - 23.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.04. - 05.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.04. - 26.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 07.05. - 10.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.05. - 24.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.07. - 05.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 30.08.

Време реализације часова

 

претчас 07:10 - 07:55
1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
велики одмор 09:35 - 09:50
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00
8. час 14:05 - 14:50

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.