Учесници републичких такмичења 2011/12.

LATINSKI JEZIK

  • Ana Vukoičić, I razred
  • Teodora Jevremović, II razred

ENGLESKI JEZIK

  • Aleksa Jaćimović, IV razred

HEMIJA

  • Isidora Ilić, II razred
  • Nemanja Crnoglavac, II razred
  • Natalija Đukić, III razred
  • Bojana Bošković, III razred

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • Vanja Mitić, II razred - 4. mesto

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; DRUGO MESTO NA MEĐUNARODNOJ SMOTRI U TRABZONU, TURSKA; ZLATNA MEDALJA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U ZANKI, MAĐARSKA

  • Ivana Stanković, II razred

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; POBEDA NA KONKURSU NASE U OBLASTI FOTOGRAFIJE KOJA JE POSLATA U SVEMIR

  • Jovana Rakezić, I razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Jovana Rakezić, I razred - 1. nagrada
  • Ivana Stanković, II razred - 2. nagrada
  • Jana Kragović, I razred - 3. nagrada

ŠKOLI I LIKOVNOM PEDAGOGU JE DODELJENO PRIZNANJE ZA KOLEKCIJU

ISTORIJA

  • Aleksandra Bradić, I razred
  • Kristina Bondžić, I razred
  • Ivana Nikolić, IV razred
  • Tijana Tomašević, IV razred

MATEMATIKA

  • Jana Kragović, I razred
  • Isidora Stodić, IV razred

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Jana Kragović, I razred - 3. mesto
  • Mladen Marjanović, II razred
  • Nemanja Vukojičić, III razred
  • Isidora Stodić, III razred

BIOLOGIJA

  • Ivana Marić, III razred
  • Nina Adžić, IV razred
  • Jovana Pavlović, IV razred

FIZIKA

  • Aleksandar Aleksić, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Stefan Đorđević, III razred
  • Filip Stefanović, IV razred

PLIVANJE

  • Vladimir Živković, IV razred
  • Borivoje Stefanović, III razred
  • Stefan Đorđević, III razred
  • Miloš Ćirić, I razred
  • Dušan Seočanac, III razred
  • Jovan Čeperkokvić, I razred

PLIVANJE

  • Ivana Strinković, I razred
  • Jana Kragović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, I razred
  • Pavle Đurakić, II razred
  • Mihailo Đurakić, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 3. MESTO

STONI TENIS

  • Mihailo Đurakić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Anđelika Glušac, II razred
  • Marija Perović, III razred
  • Sara Rajić, IV razred

STONI TENIS

  • Marija Perović, III razred

 

Обавештења

Одабрани уџбеници 2022/2023.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 22/23 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.27 MB Download 673 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2022/23. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.10. - 04.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 14.10. - 18.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 28.11. - 02.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 12.12. - 16.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 06.02. - 10.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.02. - 24.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.04. - 07.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 24.04. - 28.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 08.05. - 12.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.05. - 26.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.07. - 07.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 31.08.

Време реализације часова

 

1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.