Учесници републичких такмичења 2014/15.

NEVENA JAĆIMOVIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz hemije
  • Republička smotra likovnog stvaralaštva

MARIJA RESIMIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz latinskog jezika

ANDREJA PETRONIJEVIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz matematike
  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici
  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR

MILOŠ CVETKOVIĆ I3

  • Republičko takmičenje iz matematike

NEDA MILOŠEVIĆ I3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva

VIŠNJA MILENKOVIĆ I3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva

NIKOLA PEROVIĆ I1

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

ISIDORA KRAGULJAC II3

  • Međunarodno takmičenje iz latinskog jezika CICEROCONCORDIA
  • Republičko takmičenje iz latinskog jezika - 1. mesto
  • Literarni konkurs ŠANTIĆEVO PERO - pohvala
  • Dečji sabor DANI ĆIRILICE - 3. nagrada

BRATISLAV DAČEVIĆ II3

  • Republičko takmičenje iz hemije

MILOSTIVA MLADENOVIĆ II3

  • Literarni konkursi

DANICA JANKOVIĆ II3

  • Republičko takmičenje iz istorije

MONIKA BUTAČEVIĆ II3

  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici

MILOŠ ĆURČIĆ II4

  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR

ŽELJKO VLAJKOVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

IVANA PEROVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (pojedinačno)
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

ĐURĐICA TRIFUNOVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (ekipno)

PETAR ĆIRIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

IVONA ADAMOVIĆ II4

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

MILAN ČEPERKOVIĆ II2

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

JELENA TODOROVIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz biologije

MILJANA BUBANJA III3

  • Republičko takmičenje iz hemije

MILOŠ RADIČEVIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz biologije

DOLORIS AŠKOVIĆ III4

  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR
  • Međunarodna matematička smotra KENGUR BEZ GRANICA - pohvala
  • III Kongres fizičara regiona - 1. nagrada

MAJA MIODRAGOVIĆ III3

  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

BORISAV MATIĆ III3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva
  • Dečji sabor DANI ĆIRILICE - 2. nagrada
  • Međunarodni konkurs SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA - 3. nagrada

MILAN IVKOVIĆ III3

  • Republička smotra likovnog stvaralaštva - 1. nagrada

SVETOZAR STAJKOVAC III3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – džudo - 3. mesto

STEVAN NOVAKOVIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

VANJA ČOLIĆ III3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

IGNJAT DESPOTOVIĆ IV1

  • Republičko takmičenje iz hemije
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

JOVAN ČEPERKOVIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

ALEKSANDAR MILIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz engleskog jezika
  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – plivanje

DEJAN OCOKOLJIĆ IV1

  • Republičko takmičenje iz fizičkog vaspitanja – stoni tenis (pojedinačno) - 3. mesto

NIKOLA ĐUKIĆ IV4

  • Republičko takmičenje iz engleskog jezika

ANĐELKA KOSOVAC IV1

  • Republičko takmičenje iz filozofije

NEMANJA PETROVIĆ IV4

  • Međunarodna smotra iz računarske i informatičke pismenosti DABAR - srebrno priznanje

ANA VUKOIČIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz engleskog jezika

ALEKSANDAR JAKOVLJEVIĆ IV3

  • Prvenstvo srednjih škola RS u matematici - pohvala

JANA KRAGOVIĆ IV3

  • Republičko takmičenje iz matematike - 3. mesto

KATARINA TRIFUNOVIĆ IV1

  • Posebna pohvala za nenapravljen nijedan izostanak u toku školovanja

Обавештења

Упис 2024/25.

Све информације о упису у Гимназију за школску 2024/2025. годину можете наћи oвдe.

 

Распоред полагања поправних испита ученика I,II и III разреда

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2023/24. ГОДИНЕ  

А. ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

СРЕДА, 21.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - МАТЕМАТИКА I2,II3,III2

ЧЕТВРТАК, 22.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ I1,II3                         8.00 - ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК I2

Б. УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА

УТОРАК, 20.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - БИОЛОГИЈА III2                       8.00 - ХЕМИЈА I1,II3

ПЕТАК, 23.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - МАТЕМАТИКА I2,II3,III2

ПОНЕДЕЉАК 26.08.2024. ГОДИНЕ

8.00 - СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ I1,II3                          8.00 - ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК I2

 

Распоред полагања разредних испита ученика III разреда

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

СРЕДА 21.08.2024. ГОД                 08:00-МАТЕМАТИКА

УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

ПЕТАК 23.08.2024. ГОД                  08:30-МАТЕМАТИКА   III2

Одабрани уџбеници 2023/2024.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 23/24 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.31 MB Download 945 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 02.10. - 06.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 16.10. - 20.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 27.11. - 01.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 11.12. - 15.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 05.02. - 09.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 19.02. - 23.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.04. - 05.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.04. - 26.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 07.05. - 10.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.05. - 24.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.07. - 05.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 30.08.

Време реализације часова

 

претчас 07:10 - 07:55
1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
велики одмор 09:35 - 09:50
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00
8. час 14:05 - 14:50

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.