Учесници републичких такмичења 2013/14.

HEMIJA

  • Bratislav Dačević, I razred
  • Jelena Todorović, II razred
  • Dunja Đukić, IV razred
  • Isidora Ilić, IV razred

MATEMATIKA

  • Dolores Ašković, II razred
  • Jana Kragović, III razred
  • Aleksandar Jakovljević, III razred

BIOLOGIJA

  • Aleksandar Ivković, III razred
  • Aleksandra Stanojević, IV razred
  • Petar Vukman, IV razred

MEĐUNARODNI KONKURS "SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA"

  • Isidora Kraguljac, I razred - pohvala
  • Sandra Bogdanović, IV razred - pohvala

MEĐUNARODNI KONKURS "SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA"

  • Borisav Matić, II razred - pohvala

FIZIKA

  • Maja Miodragović, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Nemanja Petrović, III razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Kristina Brđović, II razred
  • Borisav Matić, II razred
  • Ivana Stanković, IV razred

LATINSKI JEZIK

  • Isidora Kraguljac, I razred - 5. mesto
  • Željko Stojković, II razred

MEĐUNARODNA LIKOVNA IZLOŽBA "13. NOVEMBAR" SKOPLJE

  • Ivana Stanković, IV razred - 1. nagrada

DANI ARHEOLOŠKOG FILMA

  • Monika Butačević, I razred - nagrada

LIKOVNI USKRŠNJI SALON

  • Borisav Matić, II razred - nagrada

NOVEMBARSKI LIKOVNI SALON

  • Jana Kragović, III razred - 1. nagrada

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Milostiva Mladenović, I razred - 1. mesto
  • Borisav Matić, II razred - 2. mesto

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Milica Stanojčić, II razred - 3. mesto

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Monika Butačević, I razred
  • Maja Miodragović, II razred
  • Jana Kragović, III razred
  • Mladen Marjanović, IV razred

LITERARNI KONKURS DRUŠTVA ZA SRPSKI JEZIK

  • Isidora Kraguljac, I razred - 1. mesto
  • Sandra Bogdanović, IV razred - 2. mesto

STONI TENIS

  • Dejan Ocokoljić, III razred - 3. mesto

STONI TENIS

  • Ivana Perović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, III razred
  • Pavle Đurakić, IV razred
  • Nemanja Crnoglavac, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 1. MESTO

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Ivana Perović, I razred
  • Đurđica Trifunović, I razred
  • Anđelika Glušac, IV razred

PLIVANJE

  • Petar Ćirić, I razred
  • Stevan Novaković, II razred
  • Mladen Šljivić, II razred
  • Miloš Ćirić, III razred
  • Aleksa Stefanović, III razred
  • Jovan Čeperković, III razred

PLIVANJE

  • Ivona Adamović, I razred
  • Vanja Čolić, II razred
  • Maja Miodragović, II razred
  • Ivana Strinković, III razred
  • Jana Kragović, III razred

DŽUDO

  • Svetozar Stajkovac, II razred

ISTORIJA

  • Danica Janković, I razred

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE "KENGUR"

  • Maja Miodragović, II razred

SOCIOLOGIJA

  • Vukašin Gligorić, IV razred

FILOZOFIJA

  • Slobodan Vukojičić, IV razred 

Обавештења

Одабрани уџбеници 2020/2021.

 

Dokumenti:
doc.png Oдабрани уџбеници 20.-21. HOT
Datum 20-07-2020 09:05:26 Veličina Dokumenta 66.6 KB Download 1.145 Download

Промена смене

У понедељак 14.09.2020. године је промена смене. Наредне две недеље настава у Гимназији ће се одвијати  ПОСЛЕ ПОДНЕ.

 

Twitter налог Гимназије

Најновије вести сајта школе од сада можете пратити и преко Twittera. 

Gimnazija Vrnjačka Banja @news-gvb

 

Колико до звона?

Пре подне

1. час 07:30 - 08:00
2. час 08:05 - 08:35
3. час 08:40 - 09:10
4. час 09:25 - 09:55
5. час 10:00 - 10:30
6. час 10:35 - 11:05
7. час 11:10 - 11:40

После поднe

1. час 12:00 - 12:30
2. час 12:35 - 13:05
3. час 13:10 - 13:40
4. час 13:55 - 14:25
5. час 14:30 - 15:00
6. час 15:05 - 15:35
7. час 15:40 - 16:10

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току великог одмора и у међусмени. По потреби ће се заказивати и други термини.

Јавне набавке


Javne nabavke